XtendLan FOSS-45-28
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE1966 PN: FOSS-45-28 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-45-28 Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,8mm. Teplota... více
Poslat známému
XtendLan FOSS-45-28
Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,8mm. Teplota pro zatavení je nejméně 110° C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 45 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,8 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,4 mm