PLANET UPOE-1600G
PoE injektor, Ultra, PoE+, 16 portů, Gigabit, IEEE 802.3at <600W (60W/port), scheduler+watchdog
K odeslání: 1 ks
Kód: NETPLA1269 PN: UPOE-1600G Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET UPOE-1600G Ultra PoE+ injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Standard IEEE 802.3at. 16 portů data-in, 16 portů data+power out. Web správa, watchdog, scheduler, SNMP trap. Napájení AC 230 V, instalace 19"/1U.... více
Poslat známému
PLANET UPOE-1600G
Web správa, watchdog, scheduler, SNMP trap. Napájení AC 230 V, instalace 19"/1U.
K dispozici je celkem 16 portů s celkovým napájecím výkonem 600 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávájící ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Celkový napájecí výkon: do 600 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Zatížitelnost portu: až 60 W
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz, 8 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44,5 mm
Hmotnost: 4,8 kg
POE funkce:
Celkový napájecí výkon: 600 W, 802.3bt PoE++, zpětně kompatibilní s IEEE 802.3at
Počet injektorů: 10× až 60 W, 6× až 90 W
Typ napájení:
802.3bt PoE++, až 90 W
UPoE/PoH, až 95 W
End-span, až 36 W
Mid-span, až 36 W
Force Power, až 60 W
Pokročilé funkce:
  • ochrana obvodů (zabraňuje rušení napájení mezi porty)
  • automatická detekce napájených zařízení
    Ostatní download
  • Značka
    Upřesnění typu :  POE
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Norma :  802.3af
    Norma :  802.3at
    Norma :  802.3bt
    Norma :  UPoE (95W)
    PoE vlastnosti :  Ping/watchdog
    PoE vlastnosti :  scheduler/plánovač
    Použití v exteriéru :  ne
    Provedení :  rack
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  16
    Rychlost portů :  1 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  32
    Napájení
    Napájení zařízení :  interní zdroj
    Podpora PoE :  ano
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá
    Hmotnost (g) :  4800
    Hmotnost (kg) :  4.8
    Rozměry :  440 × 300 × 44,5 mm