IR světlo XtendLan IRLOUT850L20H-45-12
IR světlo, 850nm, 160-200m, venkovní, 12V DC, úhel 45 st, 46W, IP66
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETXTE2184 PN: IRLOUT850L20H-45-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT850L20H-45-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 160 - 200 m, úhel 45 st., příkon 46 W. Vysoce svítivé LED. Fanless. Hliníkový kryt s chladičem. S... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT850L20H-45-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 160 - 200 m, úhel 45 st., příkon 46 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 46 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 20 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 39 - 47 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 45°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +55 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP66
Chlazení: pasivní
Rozměr: 215 x 210 x 125 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC