XtendLan IRLOUT850M36H-120230
IR světlo, 850nm, dosah 75m, 120°, příkon 60W, 230V (AC), venkovní, IP66
K odeslání: 1 ks
Kód: NETXTE2307 PN: IRLOUT850M36H-120-230 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT850M36H-120230 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 50–75 m, úhel 120°, příkon 60 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT850M36H-120230
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 50–75 m, úhel 120°, příkon 60 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 230 V AC (napájecí rozsah je 85–265 V (AC), (50–60 Hz), příkon 60 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 36× LED (2 W)
Světelný výkon: 16–21 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 120°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -30 až +55 °C
Materiál: čelní panel – skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň – hliník
Krytí: IP66 (voděodolnost)
Chlazení: pasivní
Rozměr: 262 × 262 × 90 mm
Hmotnost: 2,9 kg
Technické detaily
Napájení světla :  230V AC