XtendLan FOSS-45-26
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,6/1,2mm, vyztužení drátem 1mm
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE2481 PN: FOSS-45-26 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-45-26 Teplem smršťovací trubička o délce 45 mm. Určená je k ochraně optického svaru po svaření. Díky vyztužení 1 mm tlustým ocelovým drátem zamezuje ohybu. Vnitřní kruhový průměr před zatavením je 1,2 mm,... více
Poslat známému
XtendLan FOSS-45-26
Teplem smršťovací trubička o délce 45 mm. Určená je k ochraně optického svaru po svaření. Díky vyztužení 1 mm tlustým ocelovým drátem zamezuje ohybu. Vnitřní kruhový průměr před zatavením je 1,2 mm, vnější rozměr po zatavení 2,6 mm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 45 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,6 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,2 mm