PATONA Nabíječka Foto Panasonic DMW-BLG10 (Slim)
K odeslání: 1 ks
Poslat známému
PATONA Foto Panasonic DMW-BLG10
Součástí balení je kabel USB-C na USB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 85 × 46 × 23 mm
Vstupní napětí: DC 5 V / 1,0 A
Výstupní napětí: DC 8,4 V / 500 mA
Kompatibilní s bateriemi: Panasonic DMW-BLG10, CSBLG10MC, CS-BLG10MC, DMWBLG10, DMW-BLG10
Barva :  černá - žlutá
Rozměry :  85 × 46 × 23 mm