PLANET GS-5220-24T4XV
Switch, L3 Smart, 24xGb, 4x SFP+ 10Gbase-X, Web/LCD+ONVIF
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2093 PN: GS-5220-24T4XV Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
Poslat známému
PLANET GS-5220-24T4XV
Možný monitoring mobilní aplikací CloudViewer.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Paměť: 16k MAC adres, buffer 32Mb
Propustnost: sběrnice 128 Gbps, provozně 95,23 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 10KB
Verze IP protokolu: IPv4, IPv6
Provedení: rack 1,25U
Napájení: interní AC 100-240V, 50/60Hz, 2A, celkový příkon do 35,1W
Ochrana: ESD do 6kV
Provozní teplota: 0°C - 50°C, vlhkost do 95%
Rozměry: 440 x 300 x 56 mm
Hmotnost: 3,7 kg
Funkce administrace:
Správa: konzole přes RJ-45, Telnet, Web, SNMP SSH/SSL, SNMP v1, v2c, v3, 2,4" dotykový displej
Řízení přístupu: Protokol ACL založený na IP a MAC
ACL filtr a bonding:
  • IP ACL, filtrace provozů dle IP adresy, protokolu, portu, TCP příznaků
  • MAC ACL, filtrace provozů dle MAC adresy, dle VLAN ID a kombinací příznaků priorit
    Podpora VLAN:
  • IEEE 802.1Q
  • až 255 VLAN skupin, až 4095 VLAN ID
  • Q-in-Q tunneling
  • Private VLAN Edge (PVE)
  • MAC VLAN
  • Protocol-based VLAN
  • Voice VLAN
  • Multicast VLAN Spanning Tree Protocol:
  • protokol STP, protokol IEEE 802.1d Spanning Tree
  • protokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
  • protokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree
    Port mirroring: RX, TX, obojí, many-to-one
    Agregace linek: IEEE 802.3ad LACP, 4 porty ve 14 skupinách
    Multicast IGMP: IGMP v1/ v2/ v3, až 255 skupin, podpora režimu IGMP querier mode
    DHCP Snooping: ano (blokace cizích DHCP serverů)
    LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
    Diagnostika kabeláže: ano, stanovuje délku kabeláže a případnou vzdálenost k závadě
    Ostatní download
  • Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ne
    Homologace EN50155 :  ne
    IGMP :  ano
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  128
    Management :  ano
    Podpora MODBUS :  ne
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  ne
    Použití v exteriéru :  ne
    Použití v interiéru :  ano
    Provedení :  rack
    Rychlost směrování (Mpps) :  95,23
    Stohovatelnost :  ne
    Vrstva OSI :  L3 static (L2+)
    Displej a zobrazení
    Displej :  ano
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Rychlost portů :  1 Gb/s + 10 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    Celkový počet portů :  28
    RJ-45 (počet) :  24
    SFP (počet) :  4
    SFP+ (počet) :  4
    Napájení
    Napájení zařízení :  interní zdroj
    Podpora PoE :  ne
    Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  černá
    Hmotnost (g) :  3700
    Rozměry :  440 × 300 × 56 mm