MikroTik 12POW150
Zdroj, náhradní, Hot-Swap, pro CCR1072-1G-8S/CCR2216-1G-12XS-2XQ a CRS518-16XS-2XQ-RM, 12V, 150W
Akce
K odeslání: 1 ks
Kód: ZNRMKR0002 PN: 12POW150 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik 12POW150 12POW150 je náhradní 12 V Hot-Swap zdroj pro MikroTik CCR1072-1G-8S+, CRS504-4XQ-IN a CCR2216-1G-12XS-2XQ. Výstupní výkon zdroje je až 150 W. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 150 W Výstupní napětí: 12 V ... více
Poslat známému
MikroTik 12POW150
12POW150 je náhradní 12 V Hot-Swap zdroj pro MikroTik CCR1072-1G-8S+, CRS504-4XQ-IN a CCR2216-1G-12XS-2XQ. Výstupní výkon zdroje je až 150 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 150 W
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: max. 12,5 A