MikroTik CRS328-24P-4S+RM
Switch, cloud router, 800MHz CPU, 512MB, 24x GbE LAN, 4x SFP+, PoE/PoE+, pasivní PoE, RouterOS/SwOS, L5, PSU, 1U rackmount
K odeslání: 5 ks
Kód: NAPMKR1014 PN: CRS328-24P-4S+RM Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
Poslat známému
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM
Funkce přepínání:
  • Neblokovaná přepínací kapacita vrstvy L2
  • 16K host table
  • 802.1Q VLAN, podporuje až 4K souběžných VLAN sítí
  • Zabezpečení a izolace portů
  • Řízení broadcast bouří (broadcast storm control)
  • Zrcadlení vstupního/výstupního provozu na portech
  • STP, RSTP, MSTP
  • ACL (Access Control List) - řízení přístupu
  • Zjišťování okolních sítí MikroTik
  • SNMP
  • Podpora Jumbo-frame
  • IGMP snooping
  • IEEE 802.3ad a statická agregace linek
  • MikroTik RouterOS nebo SwOS
Informace k systému RouterOS MikroTik
  • Jak RouterBoard nastavit a spravovat se dozvíte na našich školeních.
  • Rady k nastavení a často kladené otázky lze najít v sekci Technická podpora.
  • Všechny RouterBoardy mají stejný systém RouterOS MikroTik.
Součástí balení jsou 2 držáky pro montáž do racku a napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet portů: 24x RJ-45 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP+, 1x RJ-45 sériový port
Operační systém: MikroTik RouterOS nebo SwOS
Kapacita switche: 128 Gbps
Rychlost směrování: 95,2 Mpps
Podpora PoE: ano, pasivní PoE 24 V, nízkonapěťové PoE, aktivní PoE/PoE+ (802.3af/at)
Napájecí PoE kapacita/budget: 450 W (150 W na každou skupinu 8 portů, max. 30 W/port)
Max. příkon: 494 W (44 W bez PoE)
Rozměry: 443 x 305 x 44 mm
Užitečné odkazy a videa:
Prohlášení o shodě + uživatelský manuál
Nastavení zařízení přes rychlého průvodce Quick Set
Aplikace pro ovládání z mobilního telefonu
Resetování zařízení, funkce resetovacího tlačítka
Obnova systému RouterOS MikroTik přes utilitu Netinstall
Nastavení překladu adres (NAT)
Nastavení Load Balancing (rozdělení provozu mezi více internetových přípojek)
Nastavení Failover (přepnutí linky na záložní v případě výpadku)
Multiple uplinks using PCC & Load balancing
Static NAT & RouterOS
MikroTips: Netinstall
Značka
Upřesnění typu :  Switch
Výrobce :  MIKROTIK
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ne
Firewall :  ano
Homologace EN50155 :  ne
IGMP :  ano
Kapacita sběrnice (Gbps) :  128
Management :  ano
NAND (MB) :  16
Norma :  pasivní
Norma :  802.3af
Norma :  802.3at
PoE vstup :  ne
PoE výstup :  pasivní
PoE výstup :  802.3af/at
PoE výstup (počet) :  24
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  60
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Provedení :  rack
Rychlost směrování (Mpps) :  95,2
Stohovatelnost :  ne
Vrstva OSI :  L3 dynamic
Procesor
Počet jader procesoru :  1
Procesor :  Marvell 98DX3236A1, 800 MHz
Paměť
Velikost paměti (MB) :  512
Displej a zobrazení
Displej :  ne
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Počet PoE portů :  24
Rychlost portů :  1 Gb/s + 10 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  24
RS-232 port :  ne
SFP+ (počet) :  4
Čtečka karet
Podpora microSD karet :  ne
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Napájení (V) :  100-240 (AC)
Podpora PoE :  ano
Spotřeba (W) :  44
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Operační systém
Licence :  L5
Operační systém :  MikroTik RouterOS/SwOS
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Rozměry :  443 × 305 × 44 mm