Victron Cyrix-ct 12/24V-120A
Propojovač baterií, řízené výkonové relé, 12/24V, 120A, IP54
K odeslání: 1 ks
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
Victron Cyrix-ct 12/24V-120A
Standardní Cyrix-ct (CT verze) je určen pro systémy s olověnými bateriemi.
Inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Pokud je na jedné z baterií dosaženo napětí 13,0 V (26 V) po dobu 10 minut nebo 13,8 V (27,6 V) po dobu 4 sekund, Cyrix-ct baterie propojí a dochází k nabíjení obou baterií současně do plně nabitého stavu. Jakmile na jedné z baterií klesne napětí pod 12,8 V (25,6 V) po dobu 10 minut nebo 11,8 V (23,6 V) po dobu 4 sekund, dojde k vzájemnému odpojení baterií. Toto propojování a odpojování funguje obousměrně. Baterie mohou být odlišných kapacit, typů a konstrukcí. Předpokládá se, že každá baterie napájí své vlastní spotřebiče.
Paralelní připojení v případě nouze (Start Assist)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napětí systému: 12/24 V (autodetekce)
Trvalý/kontinuální proud: 120 A
Jmenovitý proud při rozběhu (5 sekund): 180 A
Připojovací napětí: od 13 V do 13,8 V & od 26 do 27,6 V s inteligentní detekcí trendu
Odpojovací napětí: od 11 V do 12,8 V & od 22 do 25,7 V s inteligentní detekcí trendu
Typ připojení: 13 mm šroub (M6)
Krytí (kategorie ochrany): IP54
Hmotnost: 0,11 kg
Rozměry: 80 x 46 x 46 mm
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Stupeň krytí :  IP54
Vstupy a výstupy
Konektor :  M6
Napájení
Max. vstupní proud (A) :  120
Vstupní napětí (V) :  12/24
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.11
Rozměry :  80 × 46 × 46 mm