CHIEFTEC Compact IX-03B-85W
Skříň, Mini ITX, zdroj 85W, černá
Akce
K odeslání: 1 ks
Kód: CASCHF000117 PN: IX-03B-85W Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC Compact IX-03B-85W Černá počítačová skříň formátu Mini ITX. Skříň je dodávána se zdrojem s výkonem 85 W. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Provedení skříně: Mini ITX Interní pozice: 2 x 2,5" Kompatibilita základní... více
Poslat známému
CHIEFTEC Compact IX-03B-85W
Černá počítačová skříň formátu Mini ITX. Skříň je dodávána se zdrojem s výkonem 85 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Mini ITX
Interní pozice: 2 x 2,5"
Kompatibilita základní desky: Mini ITX
Zdroj: 85 W
Rozměry: 220 x 197 x 63 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Desktop
Výrobce :  CHIEFTEC
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Skříň
Provedení PC skříně :  Mini ITX
Průhledná bočnice :  ne
Napájení
Zdroj :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  1.5
Rozměry :  220 × 197 × 63 mm