PLANET PWR-CRPS2000
Zdroj, pro GS-6322-24P4X, 2000W, PoE výkon 1600W
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2326 PN: PWR-CRPS2000 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET PWR-CRPS2000 Napájecí zdroj pro switch GS-6322-24P4X, výkon 2000 W, PoE výkon 1600 W, zásuvka C16, výstup DC 54 V. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Napájení: AC 100-240 V Výkon: 2000 W PoE Výkon: 1600 W
Poslat známému
PLANET PWR-CRPS2000
Napájecí zdroj pro switch GS-6322-24P4X, výkon 2000 W, PoE výkon 1600 W, zásuvka C16, výstup DC 54 V.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: AC 100-240 V
Výkon: 2000 W
PoE Výkon: 1600 W