Nedis INKI110CBK18
Lapač hmyzu, elektrický, příkon 18W, pokrytí 150m2, černý
Bude skladem 18.5.2026
Kód: ELDNED1093 PN: INKI110CBK18 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Ekologický a netoxický lapač hmyzu Nedis INKI110CBK18
Užijte si teplé dny a dlouhé noci bez otravných komárů, much a vos a dalšího létajícího hmyzu s elektrickým lapačem hmyzu Nedis INKI110CBK18. Díky ochraně IPX4 je vhodný především pro venkovní využití a pobyt na terase, verandě či jiném vnějším prostoru bude příjemnější a bez štípanců. Lapač hmyzu Nedis INKI110CBK18 využívá pouze jednu 18W UV-A lampu, takže je nejenom účinný, ale také energeticky úsporný.
Nedis INKI110CBK18
Obtížného létajícího hmyzu se snadno zbavíte pomocí této světelné pasti. Disponuje jednou 18 W UV-A žárovkou, díky čemu je mimořádně energeticky úsporná, a přesto zároveň překvapivě účinná. Přilákaný hmyz okamžitě zahyne po kontaktu s vnitřními mřížkami, které jsou pod vysokým napětím. Celý proces neobsahuje žádné chemické látky, takže je ekologický a bezpečný pro lidi i životní prostředí. Díky krytí IPX4 je past vhodná také pro venkovní použití. Součástí je vyjímatelná a omyvatelná sběrná přihrádka, která se snadno čistí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozsah působení: 150 m2
Typ světla: UV-A
Typ žárovky: 2G11 PL/BL
Napájení: 230 V
Příkon: 18 W
Délka kabelu: 1 m
Rozměry: 340 x 170 x 170 mm
Značka
Upřesnění typu :  Odpuzovač hmyzu
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ano
Použití v interiéru :  ano
Výkon (W) :  18
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  340 × 170 × 170 mm