XtendLan XL-VFL101-10A
Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm
K odeslání: 5 ks
Kód: NETXTE6483 PN: XL-VFL101-10A Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan XL-VFL101-10A Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 10 mW, 650 nm, použitelné pro vedení do 8-12 km, ferule univerzální (průměr 2,5 mm), světelný signál CW a 2 Hz pulzní, pro single i... více
Poslat známému
XtendLan XL-VFL101-10A
Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 10 mW, 650 nm, použitelné pro vedení do 8-12 km, ferule univerzální (průměr 2,5 mm), světelný signál CW a 2 Hz pulzní, pro single i multimode, napájení 2x baterie AA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Barva světla: červená
Výstupní výkon: 10 mW
Vlnová délka: 650 nm
Podporovaný typ vlákna: singlemode, multimode
Konektor: univerzální 2,5 mm konektor (pro FC, SC i ST konektory)
Napájení: 2x AA baterie
Rozměry: 175 x 26 x 26 mm