KOSUNPOWER KOS500-12 500W
Záložní zdroj s externí baterií, výkon 500W, čistý sinus, integrovaná nabíječka, funkce UPS, DC12V/AC230V, USB, černo-zelený
Bude skladem 14.5.2026
Kód: UPSKOS0002 PN: KOS500-12 Záruka: 26 měs.
www.battery.cz
KOSUNPOWER KOS500-12 500 W Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání... více
Poslat známému
KOSUNPOWER KOS500-12 500 W
Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení). Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost proti nárazům a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu.
Ve srovnání s konkurenčními záložními zdroji vyniká zlomkovou vlastní spotřebou energie – v laboratorních podmínkách změřena spotřeba 4–6 W, což významně zvyšuje efektivitu a snižuje nároky na baterii při dlouhodběších zálohách. Oproti běžně naměřeným hodnotám spotřeby srovnatelných produktů jde o úsporu až 80 % energie.
  • Minimální vlastní spotřeba energie – 4–6 W, úspora oproti běžným UPS až 80 %
  • Ochrana proti přetížení, zkratu, přepólování, přehřátí (při 70 °C dojde k vypnutí)
  • USB port (napětí 5 V, proud 2,1 A)
  • Záložní zdroj
  • Napájecí kabel s Euro-konektorem
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 500 W
Špičkový výkon: 1 000 W
Vstupní napětí: DC 12 V
Výstupní napětí: AC 230 V / 50 Hz
Účinnost: 88 %
Klidový příkon: 320 mA
Provozní teplota: –10 až +60 °C
Rozměry: 310 × 150 × 70 mm
Hmotnost: 3,5 kg
Barva: černá–zelená
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí B
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  12 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  500
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  70
Hmotnost (kg) :  3.5
Rozměry :  310 × 150 × 70 mm