Hikvision DS-2CE12KF3T-L 2,8mm
HDTVI kamera, bullet, 5Mpx, 3K CMOS, f=2,8mm, IP67, Hybrid ColorVu, IR40m, LED40m, WDR (130dB), bílo-černá
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK0999 PN: DS-2CE12KF3T-L(2.8mm) Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Poslat známému
Hikvision DS-2CE12KF3T-L
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx
  • Jasný obraz i proti silnému protisvětlu díky technologii WDR (130 dB)
  • BLC, HLC a 3D DNR vylepšení obrazu
  • ColorVu - technologie pro dokonalé barevné vidění 24/7
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP67)
  • Bílý LED a IR přísvit s dosahem až 40 m
Smart Hybrid Light
  • IR režim - infračervené světlo je neustále zapnuté a obraz zůstává černobílý (v noci).
  • Režim bílého světla - bílé světlo je neustále zapnuté a kamera zachycuje barevné snímky 24/7.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 5 Mpx CMOS
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 40 m
Integrovaný LED přísvit: ano, do 40 m
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 110°, vertikálně 59°, diagonálně 139°
Maximální rozlišení: 2960 × 1665 při 20 fps
Rozhraní: 1× HD analog výstup
Slot paměťových karet: ne
Napájení: DC 12 V (zdroj není součástí balení)
Značka
Upřesnění typu :  Kamera
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Dynamika obrazu :  WDR
PIR :  ne
Použití v exteriéru :  ano
WDR :  ano
Multimédia
Vestavěný mikrofon :  ne
Kamera
Aktivní odstrašení :  ne
Barevné snímání 24/7 (ano/ne) :  ano
Inteligentní detekce pohybu :  ne
Motorický zoom a autofocus :  ne
Objektiv :  pevný
Podpora PoC :  ne
Přísvit kamery :  duální
PTZ ovládání :  ne
Rozlišení obrazu kamery (px) :  2960 × 1665
Rozlišení výstupu (Mpx) :  5,0
Technologie barevného snímání 24/7 :  ColorVu
Tvarový typ :  Bullet
Vysoká citlivost v noci (ano/ne) :  ano
Vstupy a výstupy
Drátové připojení :  ano
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá - černá
Hmotnost (kg) :  0.535
Rozměry :  194,2 × 78 × 74,5 mm