Zdroj, napájecí, spínaný, 60W, DC 12V, 8× výstup 1A, celkem max. 5A, vstup AC 150–285V, na stěnu
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK1040 PN: DS-2FA1205-C8 Záruka: 36 měs.
Poslat známému
Spínaný zdroj nabízí osm napájecích výstupů a celkový výstupní proud max. 5 A. Díky kompaktnímu provedení je vhodný například k napájení bezpečnostních kamer. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, přepětí a zkratu.
  • 8× výstup DC 12 V/ 1 A
  • Vstup IEC 60320 C8
  • Celkový výstupní proud 5 A, výkon 60 W
  • Kompaktní rozměry, vhodné pro napájení kamer
  • Široký rozsah vstupního napětí 150 až 285 V AC
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Vstupní napětí: AC 150-285 V
Počet výstupů: 8
Výstupní napětí: DC 12 V
Výstupní proud: max. 1 A na kanál (5 A celkem)
Zvlnění a šum: < 0,15 Vpp
Pracovní teplota: 0 až +40 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 144 × 109,5 × 33 mm
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  na zeď
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Počet výstupů :  8
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  5
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Max. výstupní proud (A) :  1
Regulace výstupního napětí :  ne
Vstupní napětí (V) :  150 - 285 (AC)
Výstupní napětí :  12V DC
Výstupní napětí (V) :  12 (DC)
Výstupní výkon (W) :  60
Baterie
Provoz na baterii/akumulátor :  ne
Použití a určení
Druh příslušenství :  zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Rozměry :  144 × 109,5 × 33 mm