Nedis LBCRFE14T26
LED žárovka, do ledničky, E14, T26, 220V, 2W, 150lm, 2700K
Bude skladem 25.5.2026
Kód: OSVNED1114 PN: LBCRFE14T26 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis LBCRFE14T26 Skleněná LED žárovka o výkonu 2 W s paticí E14 pro použití do ledničky plně nahradí klasickou žárovku o výkonu 16 W. Samozřejmostí je nízká tvorba tepla bez UV záření. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Patice:... více
Poslat známému
Nedis LBCRFE14T26
Skleněná LED žárovka o výkonu 2 W s paticí E14 pro použití do ledničky plně nahradí klasickou žárovku o výkonu 16 W. Samozřejmostí je nízká tvorba tepla bez UV záření.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: E14
Příkon: 2 W
Svítivost: 150 lm
Barevná teplota: 2700 K
Životnost: 15 000 hodin
Vstupní napětí: 220–240 V
Energetická třída (EEI): G
Značka
Upřesnění typu :  LED žárovka
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Stmívatelnost :  ne
Zdroj světla
Barva světla :  teplá bílá
Patice žárovky :  E14
Svítívost (lm) :  150
Technologie zdroje světla :  LED
Výkon zdroje světla (W) :  2
Napájení
Energetická třída :  G
Fyzické vlastnosti
Barva :  transparentní
Hmotnost (g) :  0,009
Rozměry :  63 × 26 × 26 mm