Nedis PIM60012EGY
Měnič napětí, 12V, 230V, 600W, 1× zásuvka typ E, USB, modifikovaný sinus, hliníkové tělo, stříbrno-černý
K odeslání: 1 ks
Kód: AELNED1022 PN: PIM60012EGY Záruka: 24 měs.
www.nedis.com
Nedis PIM60012EGY Měnič napětí s výkonem 600 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod.... více
Poslat známému
Nedis PIM60012EGY
Měnič napětí s výkonem 600 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod. Vstupní napětí měniče je 12 V DC, výstupní napětí 230 V AC a účinnost 85 %. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích či obytných vozech používat domácí spotřebiče, aniž byste museli investovat do speciálního vybavení pracujícího s napětím 12 V. Není vhodný pro napájení elektroniky citlivé na tvar vstupního napětí. Měnič je vybaven napájecí zásuvkou se zemnicím kolíkem (typ E) a jedním USB portem s výstupním napětím 5 V DC. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu, přepólování (pojistka), podpětí a přepětí. Součástí balení jsou kabely pro zapojení do automobilové zásuvky a bateriovými svorkami pro připojení k baterii.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 600 W (1200 W špička)
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 228 × 103 × 59 mm
Hmotnost: 1330 g
Barva: stříbrná–černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 1kg do 10kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  600
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  1330
Rozměry :  228 × 103 × 59 mm