Nedis NBAU100110BK
Napájecí adaptér, univerzální, 5–20V, 3–5A, 100W, 100–240V AC, USB-C + 8 velikostí konektorů, 2,5m kabel
K odeslání: 2 ks
Kód: NOTNED1007 PN: NBAU100110BK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis NBAU100110BK Univerzální napájecí adaptér s výstupním napětím 5–20 V disponuje portem USB-C, díky čemuž je vhodný nejen pro nabíjení notebooků, ale také chytrých telefonů a tabletů. Součástí balení je 8 výměnných... více
Poslat známému
Nedis NBAU100110BK
Univerzální napájecí adaptér s výstupním napětím 5–20 V disponuje portem USB-C, díky čemuž je vhodný nejen pro nabíjení notebooků, ale také chytrých telefonů a tabletů. Součástí balení je 8 výměnných napájecích konektorů, které lze nasadit na USB-C konektor. To umožňuje použití s mnoha dalšími přístroji. Nabíječka komunikuje s notebookem a vybírá nejefektivnější nabíjecí profil. Díky technologii GaN je účinnější, menší, lehčí a méně energeticky náročný než tradiční napájecí adaptéry.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 100 W
Vstupní napětí: AC 100–240 V
Výstupní napětí: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V
Výstupní proud: max. 5 A
Konektor: USB-C
Velikost výměnných konektorů:
3,0 × 1,10 mm (Acer, Huawei)
4,0 × 1,35 mm (ASUS)
4,5 × 3,00 mm (HP)
4,8 × 1,70 mm (HP, ASUS, Acer, NEC)
5,5 × 1,7 mm (Toshiba, Acer)
5,5 × 2,5 mm (HP, IBM, Dell, Compaq)
7,4 × 5,0 mm (HP)
11,0 × 4,6 mm Slim Tip (Lenovo, IBM)
Délka kabelu: 2,5 m (+ 1,5 m přívodní kabel)
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Napájecí adaptér
Výrobce :  NEDIS
Vstupy a výstupy
Napájecí konektor :  DC jack (4,5 × 3,0 mm)
Napájecí konektor :  DC jack (4,8 × 1,7 mm)
Napájecí konektor :  DC jack (5,5 × 1,7 mm)
Napájecí konektor :  DC jack (5,5 × 2,5 mm)
Napájecí konektor :  DC jack (7,4 × 5,0 mm)
Napájecí konektor :  DC jack (3,0 × 1,1 mm)
Napájecí konektor :  Slim Tip
Napájecí konektor :  DC jack (4,0 × 1,35 mm)
Napájecí konektor (počet) :  1
Přívodní kabel :  ano
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Nabíjecí protokol :  Power Delivery
Max. výkon zdroje (W) :  100
Napájecí napětí (V) :  9
Napájecí napětí (V) :  12
Napájecí napětí (V) :  15
Napájecí napětí (V) :  20
Napájecí napětí (V) :  5
Použití a určení
Druh příslušenství :  napájecí adaptér
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  480
Rozměry :  90 × 67 × 25 mm