Dahua LM27-E331A 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 1ms, 300cd/m2, 1000:1, 180Hz, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, Pivot, repro, energ. tř. F
K odeslání: 10 ks
Kód: MONDAH1048 PN: LM27-E331A Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
Poslat známému
Monitor Dahua LM27-E331A – všechny krásy multimédií a her na jedné obrazovce
obrázek monitor Dahua LM27-E331A
Displej je navíc vměstnán do konstrukce s tenkými rámečky, což přispívá k elegantnímu vzhledu. Obnovovací frekvence 180 Hz a doba odezvy 1 ms zajistí hladké vykreslování obrazu bez rušivých artefaktů. K tomu všemu monitor Dahua LM27-E331A podporuje technologii Adaptive sync pro perfektní synchronizaci a obraz krásně ostrý bez rozmazání.
obrázek Adaptive sync
obrázek
Dahua LM27-E331A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 300 cd/m2 a dobou odezvy 1 ms. Obnovovací frekvence 180 Hz a technologie Adaptive sync zaručí, že vám neunikne jediný detail. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. O zvuk se starají výkonné stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 100 × 100 mm. Zajisté potěší také výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× USB (pouze pro upgrade firmwaru), 1× sluchátkový výstup
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Technické detaily
Provedení :  samostatně stojící
Jas (cd/m2) :  300
Kontrast :  1 000 : 1
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Zobrazovací frekvence (Hz) :  180
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  54
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Zakřivený :  ne
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  4.7
Rozměry :  616 × 524,4 × 291,9 mm