Solarix SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca
Síťový kabel, S/FTP, Cat7a, SSTP, drát, LSOHFR, B2ca-s1,d1,a1, 10GBase-T, balení 500m cívka
K odeslání: 1 ks
Kód: SPPSOL1025 PN: 27000022 Záruka: 60 měs.
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Solarix SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca Kvalitní dvakrát stíněný instalační kabel kategorie 7A/Class FA testovaný až do 1200 MHz pro spolehlivý provoz vysokorychlostních protokolů. ... více
Poslat známému
Kvalitní dvakrát stíněný instalační kabel kategorie 7A/Class FA testovaný až do 1200 MHz pro spolehlivý provoz vysokorychlostních protokolů.
  • Kategorie 7A/Class FA s testovanou šířkou pásma až 1200 MHz pro 10GBase-T
  • Konstrukce S/FTP s dvojitým stíněním pro vysokou odolnost proti přeslechu
  • LSOHFR plášť s požární klasifikací B2ca-s1,d1,a1 podle CPR nařízení
  • Měděné vodiče s čistotou 99,97 % pro optimální přenos signálu
  • Splňuje standardy EN 50173-1, ISO/IEC 11801-1 a produktové normy EN 50288-9-1
  • Certifikováno oznámeným subjektem 0200 FORCE CERTIFICATION A/S
  • Podporuje všechny typy PoE včetně 802.3bt Type 4 až do 960 mA na pár
Pokročilé stínění a konstrukce
Požární bezpečnost
Elektrické parametry
Při frekvenci 1200 MHz dosahuje kabel útlumu 61,29 dB/100 m, NEXT 80,80 dB a ACR-F 50,16 dB/100 m. Zpoždění signálu činí 480 ns/100 m s rozdílovým zpožděním ≤ 25 ns/100 m.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kategorie: Cat7A/Class FA
Konstrukce: S/FTP (stíněné páry + celkový oplet)
Testovaná šířka pásma: 1200 MHz
Vodiče: měděný drát o 0,58 mm ± 0,005 mm (AWG 23)
Čistota mědi: 99,97 %
Izolace vodiče: skin-foam-skin PE
Stínění: Al/Mylar fólie + pocínovaný měděný oplet ≥ 30 %
Plášť: LSOHFR, tloušťka 0,7 mm ± 0,05 mm
Barva pláště: oranžová RAL 2003
Průměr kabelu: 7,8 mm ± 0,5 mm
Hmotnost: 61,65 kg/km
Požární klasifikace: B2ca-s1,d1,a1
Provozní teplota: -20 až +60 °C